LAND ROVER APPROVED PRÍSĽUB

Každé vozidlo so znakom Land Rover je určené na bezproblémovú jazdu aj v tom najťažšom teréne na svete. Znamená to, že náš program preverených vozidiel Approved musí ísť nad rámec štandardu, aby sme zabezpečili, že všetky naše vozidlá môžu aj naďalej čeliť tejto výzve bez ohľadu na to, ako ich používate. Preverené vozidlo od spoločnosti Land Rover je stopercentné tak, ako očakávate. Aby sme zaručili, že od predajcu odíde v bezchybnom stave, dávame zákazníkom záväzok prevereného vozidla Land Rover Approved. Náš záväzok vám dáva pocit absolútnej istoty a zaistí maximálny pôžitok z jazdy.


VYHĽADÁVANIE APPROVED

DVOJROČNÁ PREDĹŽENÁ ZÁRUKA LAND ROVER

Záruka je určená výhradne pre vozidlá do 7 rokov veku, ktoré v okamihu kúpy najazdili max. 150 00 kilometrov. Všetky práce na príprave vozidla do pôvodného stavu vykonávajú len vyškolení technici Land Rover s využítím originálnych náhradných dielcov, schválených nástrojov a diagnostických zariadení. Nič menej. Neexistujú žiadne obmedzenia počtu nárokov, ktoré možno vykonať, a to až do výšky kúpnej ceny vozidla. Záruka kryje vozidlo počas dvoch rokov bez obmedzenia najazdených kilometrov. K dispozícii je iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Land Rover.

Cestná asistenčná služba 24 hodín denne/7 dní v týždni na 24 mesiacov (vo Veľkej Británii a Európe)

Asistenčnú službu Land Rover Assistance sme vytvorili s cieľom poskytnúť vám pocit absolútnej istoty, a ak ich niekedy budete potrebovať, aj bezproblémové služby. Pokrýva všetky možnosti – od poruchy alebo nehody až po drobné núdzové udalosti, ako je napríklad defekt alebo stratené kľúče. Vaše vozidlo bude kryté po celú záručnú dobu a funguje 24 hodín denne, každý deň v roku. A buďte si istý, že ak potrebujete naštartovať vozidlo v mieste bydliska, zabezpečiť prenájom vozidla, dojednať pokračovanie v ceste, opätovne dodať vozidlo alebo zabezpečiť ubytovanie, všetky služby sú v cene.

165-BODOVÁ KONTROLA

Vytvorili sme zoznam 165 bodov kontroly, ktoré je potrebné dodržiavať do posledného písmena. Tým zaručujeme, že elektrické aj mechanické systémy vozidla budú v najlepšom možnom stave a jeho karoséria stopercentná. Naši technici vykonávajú tieto kontroly čo najstarostlivejšie pomocou najmodernejších technológií, nástrojov a diagnostických prístrojov. Súčasťou kontroly je vždy lak, interiér, kompletná príprava motora, skúšobná jazda a finálna kontrola. Až potom získa vozidlo osobný podpis od niektorého z našich technikov Land Rover . Aby vozidlá získali pečať kvality Land Rover Approved, musia úspešne prejsť všetkými 165 kontrolami.


NAŠI TECHNICI

Úroveň profesionality, zručnosti a zamerania na detail, ktorú očakávame, dokážu zabezpečiť len určité typy ľudí. Všetky práce na príprave vozidla do pôvodného stavu vykonávajú vyškolení technici Land Rover s využitím špecifických nástrojov, diagnostických zariadení a originálnych náhradných dielcov Land Rover. Vždy pracujeme podľa najnáročnejších štandardov, preto túto prácu vykonávajú len naši predajcovia s označením Approved Retailer.

NEZÁVISLÁ KONTROLA NAJAZDENÝCH KILOMETROV A HISTÓRIE

Históriu každého vozidla podrobujeme komplexnej a nezávislej kontrole. Všetky vozidlá majú nezávisle preverený počet najazdených kilometrov a certifikát o pôvode a histórii vozidla. Tým zabezpečujeme, že vozidlo nemá nedoriešené financovanie, nebolo odcudzené ani amortizované. Získate istotu, že od predajcu Land Rover odídete s prevereným vozidlom s úplnou históriou, ktoré bude jazdiť podľa vašich predstáv.

Skúšobná jazda

Každé vozidlo podstupuje skúšobnú jazdu, počas ktorej naši technici posúdia jedinečné výkonové charakteristiky vozidla. Aby sme vám zaručili špičkový výkon, sledujú napríklad zavesenie kolies, vibrácie, brzdové systémy, výkon motora, prevodovku a deväť ďalších špecifických oblastí. Vďaka takto prísnemu testovaniu dokážeme zaručiť kvalitu prevereného vozidla.

Nezávislá kontrola

Aby sme zachovali vysoký štandard, ktorý sme stanovili pre seba a našich predajcov, pravidelne vykonávame nezávislú kontrolu našich služieb, zariadení a personálu. Vzťahuje sa na všetky aspekty programu preverených vozidiel z pohľadu zákazníka, vrátane zariadení a samotných vozidiel. Naše štandardy overuje nestranný orgán, takže vždy dokážeme plniť svoj étos „Above and Beyond“.

Program Land Rover Approved bol navrhnutý tak, aby zabezpečoval rovnakú úroveň kvality, služieb a spokojnosti zákazníkov, akú by ste dostali pri kúpe nového vozidla.

VYHĽADÁVANIE APPROVED